İncek Yaz Okulu

İncek Yaz Okulu

dogafen-slider

Yaz ayarlarında çocuğunuzun güvenilir ve modern olanaklarda eğitim almasını istiyorsanız Doğafen çocuk akademisi sizleri bekliyor.

Yaz okulumuz çeşitli spor aktiviteleri, yabancı dil eğitimi ve akademik eğitimler, çocuğunuzun erken dönemde sosyal, bedensel, yaratıcı ve zihinsel becerilerinin farkında olmasını sağlayacaktır. Hedefimiz doğru eğitimi sunarak en iyi hizmeti sağlamaktır.

Yaz okulu programımızda yer alan oyun etkinlikleri, yaratıcı dramalar, müzik etkinlikleri, jimnastik, futbol, çocuk yogası, dans, yabancı dil eğitimi, sanat tasarımı dersleri, nostaljik oyunlar ve piknikler gibi aktiviteler çocuğunuz mutlu ve etrafını keşfeden bir birey olmasına imkan tanıyacaktır.

Her zaman hedefimiz çocuğunuz için yaz okulu eğitimini en iyi ve en modern şekil de almasını sağlamaktır. Hizmet kalitemizi İncek yaz okulu şubemizi ziyaret ederek gözlemleyebilirsiniz.

Doğafen Çocuk Akademisi’nin İncek şubesini istediğiniz zaman ziyaret edip, yaz okulumuz hakkında çok daha detaylı bilginin sahibi de olabilirsiniz. Bilginin yanı sıra bahsetmiş olduğumuz güvenilir, hijyenik ve son teknolojinin bulunduğu ortamı da yerinde görerek, çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için: 03123488080

 

Doğafen İncek Yaz Okulu olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

Çocuğum ana okuluna hazır mı

Çocuğum Anaokuluna Hazır mı?

Çocukların artık kendi yaşıtlarıyla bir arada keyifli bir şekilde zaman geçirmeye başlayabilecekleri dönem 3-6 yaş arasıdır. Bu dönemde çocukların anaokuluna gönderilmesi ise aileler için […]