İncek Anaokulu

2019 - 2020 kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi ve kayıt için 0 312 348 80 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İncek Anaokulu

Doğafen İncek Anaokulu, modern eğitim anlayışı, hijyenik ortamı ve profesyonel pedagojik yaklaşımlarıyla çocuklarımızı hem ruhsal hem fiziksel yönüyle destekleyerek güvenle büyütmeyi hedeflemektedir. Çocukların; sıcak, güvenli ve huzur dolu bir ortamda, karmaşadan ve kalabalıktan uzak, öğretmenlerin her öğrenciyle birebir ve yakın ilişki kurabildiği butik bir anaokuludur.

İncek’de anaokulu dendiğinde akla ilk isim olarak gelen Doğafen İncek Anaokulu, sağlıklı ve çağdaş bir eğitimi öğrencilerine aşılamaya gayret eder. İncek Oyun Grubu, İncek Anaokulu, İncek Kreş ve  İlkokula Hazırlık Sınıfları ile Doğafen Anaokulu çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını geliştirmeyi hedef alan eğitim programlarıyla onları geleceğe hazırlamayı misyon edinmiştir.

Doğafen Anaokulu ve Kreş incek

Doğafen İncek Anaokulunda, çocuklar için, sanat tasarımı, jimnastik, drama, çocuk yogası, grup spor aktiviteleri ve çeşitli branş dersleri mevcuttur. Fransızca ve İngilizce seçenekleri ile yabancı dil dersleri bulunan Doğafen  Anaokulu, uzman ve deneyimli yönetim ve öğretmen kadrosuyla İncek’de öne çıkmaktadır. Doğafen Anaokulu ile etkileşimde olmak için Doğafen instagram ve facebook ta


Son makaleler

Çocuğum ana okuluna hazır mı

Çocuğum Anaokuluna Hazır mı?

Çocukların artık kendi yaşıtlarıyla bir arada keyifli bir şekilde zaman geçirmeye başlayabilecekleri dönem 3-6 yaş arasıdır. Bu dönemde çocukların anaokuluna gönderilmesi ise aileler için […]


Doğafen İncek Anaokulu, Ankara’nın Oran, Taşpınar, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Türkkonut, Kıcılcaşar, İncek, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş, Hacılar, Gölbaşı, Beytepe ve Ahlatlıbel bölgelerinde anaokulu, kreş ve oyun grubu hizmetleri vermektedir.