Hakkımızda

Hakkımızda;

Özel Bahçelievler Doğafen Anaokulu İstanbul’da Eylül 2004 yılında velilerimizle buluşmuştur.

Betonlaşan dünyamızda öncelik olarak “doğanın içinde eğitim” temasını hayata geçiren Doğafen Anaokullarının ortak amacı; okullarımızda araştıran, sorgulayan, düşünen ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmektir.

“Her çocuk kendi hikâyesini yazmalı” sloganı ile çıkılan yolculukta; şubelerimiz bünyesinde her yaş grubu için ayrı sınıflar bulunmaktadır. Sınıflarımızda mutlaka üniversite seviyesinde çocuk gelişimi eğitimi almış uzman ve yardımcı öğreticiler bulunmaktadır. Okullarımızda iki yabancı dil eğitiminin yanısıra el sanatları, bale, müzik, eğlenceli bilim, dans, çocuk yogası, drama, küçük marangozlar atölyesi, küçük bahçıvanlar eğitimi gibi branş dersleri de bulunmaktadır.

 

hakkımızda

Okullarımızın bünyesinde tam zamanlı bulunan uzman psikologların uyguladığı gelişim tarama testleri ve yaptığı gözlemler neticesinde çocukların sosyal, duygusal, dil, psikomotor ve bilişsel gelişiminin aile ile işbirliği sağlanarak okulda ve sosyal çevresinde tutarlı ve sürekli olması hedeflenmektedir. Doğafen Anaokulu’nda alanında uzman psikolog ve eğitimciler tarafından hazırlanmış eğitim programları ve projeler ile çocukların sosyal-duygusal, psikomotor, dil ve bilişsel gelişimini en üst eviyede destekleyecek bir eğitim modeli sunulmaktadır.

Doğafen Anaokulu’nda düzenlenen seminerler ve söyleşiler ile aile eğitimleri hedeflenmekte ve aynı zamanda mini anne-baba okulu modeli ve profesyonel aile danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır.


Son makaleler


WhatsApp chat