Medyada Biz

Medyada Biz

Medyada Biz – Ayna Gazetesi – Ankara

Betonlaşan dünyamızda öncelik olarak “doğanın içinde eğitim” temasını hayata geçiren Özel İncek Doğafen Anaokulu yöneticisi İpek Akunsoy ile yaptığımız söyleşide “Okulumuzun oldukça geniş bahçesinde araştıran, sorgulayan, düşünen ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi kendilerine ilke edindiklerini ifade etti”

 

Doğafen Anaokulları artık Ankara İncek’ te.

Ankara’da hizmete giren  Özel İncek Doğafen Anaokulu  Eylül 2015  Ayı itibariyle eğitim öğretim dönemine kapılarını açıyor.

Medyada Biz

Doğafen Hakkında

Özel Bahçelievler Doğafen Anaokulu İstanbul’da Eylül 2004, Özel İncek Doğafen Anaokulu Eylül 2015 de Ankara’da siz velilerimizle buluşmuştur.

Betonlaşan dünyamızda öncelik olarak “doğanın içinde eğitim” temasını hayata geçiren Doğafen Anaokulları nın ortak amacı okullarımızda araştıran, sorgulayan, düşünen ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektir.

“her çocuk kendi hikâyesini yazmalı” sloganı ile çıkılan yolculukta her okul bünyesinde 5 adet sınıf, sınıflarda mutlaka çocuk gelişimi eğitimi almış uzman ve yardımcı öğreticilerin bulunmaktadır. Okullarımızda iki yabancı dil eğitiminin yanı sıra seramik, bale, müzik, dans, zumba, drama, küçük marangozlar atölyesi, küçük bahçıvanlar eğitimi gibi branş dersleri de bulunmaktadır.

Doğafen Anaokulu’nda düzenlenen seminerler ve söyleşiler ile aile eğitimleri hedeflenmekte ve aynı zamanda mini anne- baba okulu modeli de sunulmaktadır.

Share this post

WhatsApp chat